"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hakkımda

Adım İlhan Furkan Sadıkoğlu. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim.

Çocukluğumdan itibaren teknolojiye ve özellikle bilgisayarlara ilgi duydum.

İlkokulda BİL-SEM kurumunda robotik takımına katıldım. Liseye geçtiğimde ise daha çok siber güvenlikle ilgilenmeye başladım. Üniversiteye geçtiğimde de ilgi alanımda ilerlemek için gereken zamanı buldum ve öğrendiğim şeyleri başkalarıyla da paylaşmak amacıyla bu siteyi açmaya karar verdim.

İyi bir yazılımcı veya bilgisayar mühendisi olabilmek için okul dersleri elbette ki önemli. Ama tek başına yetmeyeceğine inanıyorum. Bir hocamın da dediği gibi, okul bize öğrenmeyi öğretir. Üniversitede geçirdiğimiz süre boyunca öğreneceklerimiz bize temel oluşturabilir. Ama sadece temeli olan bir bina işe yaramaz. Bu temelin üzerine geleceğimizi inşa etmek bizim elimizde. Bu da tabi ki sürekli kendimizi geliştirmek ve yeni teknolojileri öğrenmekle mümkün. 

Şuan da ülkemizi teknoloji dünyasında hak ettiği yere taşımada payıma düşeni yapabilmek için kendimi geliştirmeye devam ediyorum ve başaracağıma inanıyorum.

Henüz yolun başındayım. Sitenin içeriği çok kısıtlı. Ama benimle birlikte bu site de ilerlemeye devam edecek ve belki bir gün çok büyük içeriklere sahip olacak.

mail:         ilfursa@gmail.com
linkedin : linkedin.com/in/ilhan-furkan-sadıkoğlu-12751319a